Home Filmové zpracování
Premiéra třetího dílu je tu

Právě dnes 9. 12. 2010 je premiéra třetího dílu Letopisů Narnie - Plavba Jitřního poutníka v českých kinech. Nechme se tedy překvapit jak se filmaři drželi knižní předlohy C.S.Lewise - spekulace o tom, že film je hodně jiný jsou asi všem známé - a proto doufejme, že třetí díl bude opravdu dobrý. Nesmíme u toho však zapomenout na to, že toto fantasy dílo převedené do filmu je cíleno převážně na děti...

 
Britská královna vyrazila do kina...

Takto nějak zní titulek na idnes.cz. Britská královna Alžběta II doprovázená svým manželem opravdu přišla na světovou premiéru třetího dílu Letopisů Narnie - Plavba Jitřního poutníka a neváhala si nasadit i 3D brýle. Premiéra se konala v sále na londýnském náměstí Leicester Square ve West Endu. Přišli tam i hlavní hrdinové tohoto dílu.

 
Třetí díl Narnie se netočil v česku...

Při natáčení prvního i druhého dílu se mohli čeští fanoušci těšit z toho, že natáčení částečně probíhalo na Barandově a exteriéry ve skalním městě Česko-Saského Švýcarska. Žel jinak tomu je u třetího dílu Plavba Jitřního poutníka, který je 3D a jeho natáčení bylo přesunuto na Nový Zéland. Důvod je prostý - finance.

 


Kniha nebo film?
 
Nejoblíbenější kniha?
 
Nejoblíbenější film?
 
Main page Contacts Search Contacts Search